Plastové okná

moderné, energeticky úsporné…

Energetická úspornosť
x
Vynikajúca zvuková izolácia
Jednoduchá údržba
Výborné ceny

Zabudnite na pokrútené okná, cez ktoré ťahá, alebo zateká. S plastovými oknami od nás budete mať doma vždy teplo a aj po rokoch ich budete zatvárať rovnako ľahko ako prvý deň.

Naše plastové okná sú vďaka čistým líniám, atraktívnemu dizajnu a bohatému výberu profilov vhodné všetky typy stavieb a rekonštrukcii. Kvalitný plastový rám, pevná konštrukcia a ideálne rozdelenie priestoru medzi sklami zaručujú skvelú akustickú a tepelnú izoláciu a preto sú vhodné aj pre pasívne a nízkoenergetické domy. Nezanedbateľným benefitom je vďaka nim aj úspora mesačných nákladov za vykurovanie. Moderné kovanie je zárukou jednoduchej manipulácie s oknom a chráni Váš byt, dom, alebo firmu pred násilným vniknutím. O naše plastové okná sa nemusíte nijako špeciálne starať, nezatekajú, sú stálofarebné, nedeformujú sa a vyznačujú sa dlhou životnosťou.

EXTRA CLASS

Stavebná hĺbka: 74 mm
Počet tesnení: 2
Prestup tepla (Uf): 1,2 w/m2k
Prestup tepla (Uw) od: 1,0 w/m2k

 

ENERGY

Stavebná hĺbka: 82,5 mm
Počet tesnení: 2
Prestup tepla (Uf): 1,0 w/m2k
Prestup tepla (Uw) od: 0,8 w/m2k

ENERGY PLUS

Stavebná hĺbka: 82,5 mm
Počet tesnení: 3
Prestup tepla (Uf): 0,92 w/m2k
Prestup tepla (Uw) od: 0,6 w/m2k

 

Nezáväzná kalkulácia okien zdarma

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku vyplňte jednoduchý formulár na našom webe. Po odoslaní vyplnených údajov Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. V prípade potreby doplnenia informácií Vás budeme kontaktovať telefonicky, alebo mailom.

/* Mobile Menu style */