Doplnky a príslušenstvo

aby Vaše okná boli dokonalé…

Samozrejmosťou pri montáži okien a dverí je zabezpečenie ďalšieho príslušenstva a doplnkov. Vonkajšie a vnútorné parapety, tieniace žalúzie a rolety, sieťky na okná…

Všetky doplnky a príslušenstvo nakupujeme výhradne od overených slovenských výrobcov.

PARAPETY

K plastovým a hliníkovým oknám sa dokonale hodia vonkajšie a vnútorné parapety z odolných materiálov, s rôznymi povrchovými úpravami a rozmermi. Vonkajšie parapety sú štandardne vyrábané z hliníka, vnútorné parapety sz PVC.

 

Žalúzie

Nami dodané vonkajšie i vnútorné žalúzie uspokoja aj najnáročnejšieho zákazníka. Vybrať si môžete z niekoľkých produktových typov, z ktorých každý má svoje prednosti. Všetky dodané žalúzie sú vyrobené z kvalitých materiálov s maximálnou precíznosťou pri výrobe. Vyberte si vonkajšie hliníkové žalúzie, horizontálne hliníkové žalúzie, alebo vertikálne i drevené žalúzie.

Rolety

Ak preferujete tienenie vo forme roliet, pre nás to nie je žiaden problém. Vieme Vám zabezpečiť interiérové aj exteriérové riešenia. Všetky typy roliet sa vyznačujú vysokým štandardom spracovania a kvalitou použitých materiálov. dodáme Vám vonkajšie rolety, hliníkové i plastové a tiež látkové interiérové rolety s rôznym typom uchytenia aj ovládania. Vďaka širokej škále farieb a vzorov sa môžu stať rolety nielen tieniacim, ale aj dekoratívnym prvkom vo Vašej domácnosti.

Siete proti hmyzu

Ak aj vám prekáža otravný hmyz v dome odporúčame siahnuť po najjednoduchšom riešení. Dodáme a namontujeme Vám okenné či dverové siete proti hmyzu, vyrobené z kvalitných hliníkových profilov a sieťoviny zo skleného vlákna potiahnutého PVC. Dodáme Vám všetky druhy sietí na plastové, hliníkové aj drevené okná.

Nezáväzná kalkulácia okien zdarma

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku vyplňte jednoduchý formulár na našom webe. Po odoslaní vyplnených údajov Vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku. V prípade potreby doplnenia informácií Vás budeme kontaktovať telefonicky, alebo mailom.

/* Mobile Menu style */